Over ons

Medewerkers

KBenP medewerker Albertjan Schnieders

Albertjan Schnieders

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Alfred  Kleijer

Alfred Kleijer

G Suite Developer

alfred.kleijer@g-workplace.com

06 - 24 75 77 57

KBenP medewerker Anco ten Boekel

Anco ten Boekel

Managing Partner Informatieprofessionals

anco.tenboekel@kbenp.nl

06 - 43 36 34 45

KBenP medewerker Annelies Baak

Annelies Baak

CFO, HR Manager

annelies.baak@kbenp.nl

06 - 43 36 34 16

KBenP medewerker Annemieke Wilzing

Annemieke Wilzing

Adviseur Zaakgericht Werken

annemieke.wilzing@kbenp.nl

06 – 43 36 34 37

KBenP medewerker Aramis Tromp

Aramis Tromp

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Arjan Lieverse

Arjan Lieverse

Consultant & Business Developer

arjan@smartshore.nl

KBenP medewerker Arthur de Meijer

Arthur de Meijer

Projectlead SW-Development

arthur@smartshore.nl

KBenP medewerker Arthur Winailan

Arthur Winailan

Adviseur

Arthur.Winailan@kbenp.nl

KBenP medewerker Bart Janssen

Bart Janssen

Redacteur Bibliotheekblad

bart.janssen@bibliotheekblad.nl

06 - 33 84 80 11

KBenP medewerker Bart Witteveen

Bart Witteveen

Lead Developer

bart@ability.nl

KBenP medewerker Bauke  de Kroon

Bauke de Kroon

G Suite specialist

bauke.de.kroon@g-workplace.com

06 - 10 73 30 13

KBenP medewerker Bhartie  Bhagole

Bhartie Bhagole

Financieel-administratief medewerker

bhartie.bhagole@kbenp.nl

070 – 351 23 80

KBenP medewerker Carly Kloos

Carly Kloos

Adviseur Zaakgericht Werken

carly.kloos@kbenp.nl

06 - 43 36 34 24

KBenP medewerker Chantal Langenhuizen

Chantal Langenhuizen

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Christa Stigter

Christa Stigter

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Claire van Driel

Claire van Driel

Adviseur

claire.vandriel@kbenp.nl

06 - 53 41 05 34

KBenP medewerker Corry  Cooper

Corry Cooper

Logistiek Medewerker Opleidingen

corry.cooper@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 04

KBenP medewerker Daan van Dun

Daan van Dun

Senior Adviseur Zaakgericht Werken

daan.vandun@kbenp.nl

06 - 43 36 34 27

KBenP medewerker Dārta Liepkalne

Dārta Liepkalne

UI/UX designer

darta@ability.nl

KBenP medewerker David van Dam

David van Dam

Senior SharePoint Consultant

david.vandam@kbenp.nl

06 - 43 36 34 42

KBenP medewerker Dennis Weijsenfeld

Dennis Weijsenfeld

Adviseur BI

dennis.weijsenfeld@kbenp.nl

06 - 43 23 68 97

KBenP medewerker Dorien Winterink

Dorien Winterink

Adviseur Zaakgericht Werken

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Edwin Stauthamer

Edwin Stauthamer

Senior Adviseur

edwin.stauthamer@kbenp.nl

KBenP medewerker Eimer  Wieldraaijer

Eimer Wieldraaijer

Hoofdredacteur Bibliotheekblad

eimer.wieldraaijer@bibliotheekblad.nl

06 - 51 23 61 85

KBenP medewerker Eren Polat

Eren Polat

Opleidingscoördinator

eren.polat@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 09

KBenP medewerker Eric Kokke

Eric Kokke

Marketing Manager Opleidingen

eric.kokke@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 35

KBenP medewerker Ernst Schoneveld

Ernst Schoneveld

Eventmanager

ernst.schoneveld@kbenp.nl

06 - 29 30 84 22

KBenP medewerker Esther van Linge

Esther van Linge

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Evert Jan Westera

Evert Jan Westera

Mobile & ICT Solutions CTO

info@contera.nl

06 - 33 31 34 82

KBenP medewerker Ferdi Mac Gillavry

Ferdi Mac Gillavry

Recruiter

ferdi.macgillavry@kbenp.nl

06 - 43 36 34 34

KBenP medewerker Friso Keulen

Friso Keulen

Opleidingsmanager 

friso.keulen@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 01

KBenP medewerker Geert-Jan  Hermsen

Geert-Jan Hermsen

Adviseur

geertjan.hermsen@kbenp.nl

06 - 43 36 34 08

KBenP medewerker Guido Tol

Guido Tol

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Harm Steijn

Harm Steijn

Adviseur Zaakgericht Werken

harm.steijn@kbenp.nl

06 - 43 36 34 49

KBenP medewerker Imke Grens

Imke Grens

Adviseur

imke.grens@kbenp.nl

06 - 43 36 34 13

KBenP medewerker Jan van Liere

Jan van Liere

Relatiemanager

jan.vanliere@kbenp.nl

06 - 43 36 34 15

KBenP medewerker Jan Veldhuis

Jan Veldhuis

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Janneke Polderman

Janneke Polderman

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Jasper Duizendstra

Jasper Duizendstra

G-Suite Expert Developer

jasper.duizendstra@g-workplace.com

06 - 57 69 12 25

KBenP medewerker Jelke Schippers

Jelke Schippers

Managing Partner SW-Development

jelke@smartshore.nl

030 - 320 09 21

KBenP medewerker Julia van Montfort

Julia van Montfort

Projectmanager

julia@ability.nl

KBenP medewerker KBenP Associates

KBenP Associates

info@kbenp.nl

070 - 300 06 84

KBenP medewerker Kees Koenen

Kees Koenen

Algemeen directeur

kees.koenen@kbenp.nl

06 - 43 36 34 43

KBenP medewerker Kevin Otjes

Kevin Otjes

Managing Partner BI

kevin.otjes@kbenp.nl

06 - 42 53 31 33

KBenP medewerker Lennard Kruseman

Lennard Kruseman

UX Designer

lennard@ability.nl

06 - 33 76 91 89

KBenP medewerker Liesbeth 't Hart

Liesbeth 't Hart

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Maha Himdi

Maha Himdi

Account Manager

maha.himdi@kbenp.nl

06 - 43 36 34 20

KBenP medewerker Maikel Sheoratan

Maikel Sheoratan

Business Consultant Fairpoint

maikel.sheoratan@fairpoint.coop

06 - 29 02 13 31

KBenP medewerker Marcel Aldewereld

Marcel Aldewereld

Sales Manager

marcel.aldewereld@kbenp.nl

06 - 51 86 76 67

KBenP medewerker Marcel Prot

Marcel Prot

Senior Adviseur

marcel.prot@kbenp.nl

06 - 43 36 34 23

KBenP medewerker Margit Kaszo

Margit Kaszo

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marijke Jonker

Marijke Jonker

Financieel-administratief medewerker

marijke.jonker@kbenp.nl

06 - 16 95 09 06

KBenP medewerker Marijke de Bruijne

Marijke de Bruijne

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marius van Vlijmen

Marius van Vlijmen

Principal Consultant

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marten de Vries

Marten de Vries

Adviseur BI

marten.de.vries@kbenp.nl

06 - 29 02 12 48

KBenP medewerker Martin de Jong

Martin de Jong

Redacteur Bibliotheekblad

martin.dejong@bibliotheekblad.nl

KBenP medewerker Melissa de Valk

Melissa de Valk

Adviseur

melissa.devalk@kbenp.nl

KBenP medewerker Meriam Schouten

Meriam Schouten

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Michiel  Kegge

Michiel Kegge

Projectlead SW-Development

michiel@smartshore.nl

06 - 48 01 18 96

KBenP medewerker Naomi Fecunda

Naomi Fecunda

Managing Consultant

naomi.fecunda@kbenp.nl

06 – 43 36 34 26

KBenP medewerker Olaf Slijkhuis

Olaf Slijkhuis

Digital Asset Curator

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Paul Baak

Paul Baak

Algemeen directeur

paul.baak@kbenp.nl

06 – 43 36 34 22

KBenP medewerker Paula  van der Knaap

Paula van der Knaap

Senior Security Consultant SAO

paula.vanderknaap@kbenp.nl

06 - 42 97 42 35

KBenP medewerker Peter van Veen

Peter van Veen

Technical Lead

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Phil Thain

Phil Thain

G Suite developer

phil.thain@g-workplace.com

06 - 27 31 27 34

KBenP medewerker Rajin Roopram

Rajin Roopram

Accountmanager

rajin.roopram@kbenp.nl

06 - 15 20 17 24

KBenP medewerker Ralph Kersten

Ralph Kersten

G Suite Developer

ralph.kersten@g-workplace.com

06 - 51 52 43 46

KBenP medewerker René  van Zundert

René van Zundert

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

06 - 52 07 25 12

KBenP medewerker Richard van Delft

Richard van Delft

Managing Partner G-Suite

richard.van.delft@g-workplace.com

06 - 20 33 44 39

KBenP medewerker Richard  Fransen

Richard Fransen

Senior Microsoft Consultant

richard.fransen@kbenp.nl

06 - 43 02 56 24

KBenP medewerker Rick Kloor

Rick Kloor

Functioneel Beheerder SharePoint

rick.kloor@kbenp.nl

06 - 43 36 34 48

KBenP medewerker Rita de Bruijckere

Rita de Bruijckere

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Rob Doornbos

Rob Doornbos

G Suite Developer  

rob.doornbos@g-workplace.com

06 - 53 70 38 99

KBenP medewerker Rogier Cazemier

Rogier Cazemier

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Ronald de Nijs

Ronald de Nijs

Eindredacteur IP | vakblad voor informatieprofessionals

redactie@informatieprofessional.nl

06 - 44 09 19 85

KBenP medewerker Ruud Veltmeijer

Ruud Veltmeijer

Interim Manager

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Sebastiaan Gerats

Sebastiaan Gerats

Senior Adviseur Zaakgericht Werken

sebastiaan.gerats@kbenp.nl

06 - 43 36 34 25

KBenP medewerker Sietske Goettsch

Sietske Goettsch

Adviseur Zaakgericht Werken

sietske.goettsch@kbenp.nl

06 - 11 86 68 73

KBenP medewerker Stefan Russel

Stefan Russel

Senior Analist

stefan.russel@kbenp.nl

KBenP medewerker Sun de Jong

Sun de Jong

Financieel-administratief medewerker

sun.dejong@kbenp.nl

KBenP medewerker Susan Debouillé

Susan Debouillé

Adviseur Zaakgericht Werken

susan.debouille@kbenp.nl

06 - 20 59 51 17

KBenP medewerker Sven Blom

Sven Blom

Managing Partner Zaakgericht Werken

sven.blom@kbenp.nl

06 - 43 36 34 21

KBenP medewerker Team Development

Team Development

info@kbenp.nl

070 - 300 06 84

KBenP medewerker Team RWS

Team RWS

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Tevin da Silva

Tevin da Silva

UX Designer

tevin@ability.nl

KBenP medewerker Theo Verbeij

Theo Verbeij

Directeur Opleidingen

theo.verbeij@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 00

KBenP medewerker Thomas Baak

Thomas Baak

Young Professional 

thomas.baak@kbenp.nl

06 - 14 92 14 89

KBenP medewerker Tony Evora

Tony Evora

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Trudi  Barth

Trudi Barth

Specialist Optimalisatie Websites

trudi.barth@kbenp.nl

06 - 43 36 34 12

KBenP medewerker Vera Smeets

Vera Smeets

Cultureel en Corporate Erfgoed Specialist

vera.smeets@reekx.nl

06 - 21 92 92 11

KBenP medewerker Wilma Paalvast

Wilma Paalvast

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Wilmar Hofstra

Wilmar Hofstra

Senior Adviseur

wilmar.hofstra@kbenp.nl

06 - 14 51 45 83

KBenP medewerker Wim Kuiper

Wim Kuiper

Controller

wim.kuiper@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 03

KBenP medewerker Wim Vogel

Wim Vogel

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Wouter van Zijtveld

Wouter van Zijtveld

Accountmanager

wouter.vanzijtveld@kbenp.nl

06 - 43 01 17 90