Over ons

Medewerkers

KBenP medewerker Albertjan Schnieders

Albertjan Schnieders

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Amar Kapoerchan

Amar Kapoerchan

Junior Business Developer

amar.kapoerchan@kbenp.nl

06-47844721

KBenP medewerker Anco ten Boekel

Anco ten Boekel

Managing Partner Informatieprofessionals

anco.tenboekel@kbenp.nl

06 - 43 36 34 45

KBenP medewerker Andries Meere

Andries Meere

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Annelies Baak

Annelies Baak

CFO, HR Manager

annelies.baak@kbenp.nl

06 - 43 36 34 16

KBenP medewerker Annelotte Heutz

Annelotte Heutz

Adviseur Digitale Overheid

annelotte.heutz@kbenp.nl

0613619873

KBenP medewerker Antroula Dimitriou

Antroula Dimitriou

Junior Data Scientist

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Arjan Lieverse

Arjan Lieverse

Consultant & Business Developer

arjan@smartshore.nl

KBenP medewerker Arthur de Meijer

Arthur de Meijer

Project Manager & Consultant

Arthur.deMeijer@kbenp.nl

06 - 11 14 52 84

KBenP medewerker Bart Witteveen

Bart Witteveen

Lead Developer

bart@ability.nl

KBenP medewerker Bart Verhagen

Bart Verhagen

Onderzoeksstudent

bart.verhagen@kbenp.nl

KBenP medewerker Bas Antonisse

Bas Antonisse

Netwerkspecialist

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Bauke  de Kroon

Bauke de Kroon

Google Workspace Specialist

bauke.de.kroon@g-workplace.com

06 - 10 73 30 13

KBenP medewerker Bhartie  Bhagole

Bhartie Bhagole

Financieel-administratief medewerker

bhartie.bhagole@kbenp.nl

06 - 43 36 34 20

KBenP medewerker Bianca  Ruizendaal

Bianca Ruizendaal

Adviseur Digitale Overheid

bianca.ruizendaal@kbenp.nl

06 - 43 36 34 49

KBenP medewerker Carly Kloos

Carly Kloos

Senior Adviseur Digitale Overheid

carly.kloos@kbenp.nl

06 - 43 36 34 24

KBenP medewerker Carmelita Ngadiman

Carmelita Ngadiman

Support Specialist

carmelita.ngadiman@g-workplace.com

06 - 41 80 66 26

KBenP medewerker Célestine  Idroes

Célestine Idroes

Opleidingscoördinator

celestine.idroes@goopleidingen.nl

06 - 38 16 30 81

KBenP medewerker Chantal Langenhuizen

Chantal Langenhuizen

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Charlotte Braak

Charlotte Braak

Junior Data Scientist

charlotte.braak@kbenp.nl

KBenP medewerker Christa Stigter

Christa Stigter

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Cindy Lammers

Cindy Lammers

Hoofdredacteur Vakblad IP

mail@cindylammers.nl

06 - 22 37 57 59

KBenP medewerker Cris Niezen

Cris Niezen

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Daan van Dun

Daan van Dun

Senior Adviseur Digitale Overheid

daan.vandun@kbenp.nl

06 - 43 36 34 27

KBenP medewerker Danique Waanders

Danique Waanders

UX Designer

danique@ability.nl

KBenP medewerker Dārta Liepkalne

Dārta Liepkalne

UI/UX designer

darta@ability.nl

KBenP medewerker Dies de Winter

Dies de Winter

Informatieprofessional

dies.de.winter@rws.nl

06-38690298

KBenP medewerker Dorien Winterink

Dorien Winterink

Adviseur Zaakgericht Werken

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Elvira Vriesema

Elvira Vriesema

UX consultant

Elvira.Vriesema@kbenp.nl

KBenP medewerker Eren Polat

Eren Polat

Opleidingscoördinator

eren.polat@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 09

KBenP medewerker Eric Kokke

Eric Kokke

Marketing Manager Opleidingen

eric.kokke@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 35

KBenP medewerker Erik Straathof

Erik Straathof

Stagiair

erik.straathof@kbenp.nl

KBenP medewerker Ernst Schoneveld

Ernst Schoneveld

Eventmanager

ernst.schoneveld@kbenp.nl

06 - 29 30 84 22

KBenP medewerker Esther van Linge

Esther van Linge

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Evert Jan Westera

Evert Jan Westera

Interim Management en CTO

evertjan.westera@kbenp.nl

06 - 33 31 34 82

KBenP medewerker Femke  de Waard

Femke de Waard

Recruiter

femke.dewaard@kbenp.nl

06 - 43 36 34 48

KBenP medewerker Ferdi Mac Gillavry

Ferdi Mac Gillavry

Recruiter

ferdi.macgillavry@kbenp.nl

06 - 43 36 34 34

KBenP medewerker Frank de Winter

Frank de Winter

Trainee Informatie Management

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Haritha Yalamanchili

Haritha Yalamanchili

BI specialist

Haritha.Yalamanchili@kbenp.nl

KBenP medewerker Hedwig Bulthuis

Hedwig Bulthuis

Archiefmedewerker

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Heleen Wartena

Heleen Wartena

Informatieprofessional

heleen.wartena@rws.nl

06 - 34 12 13 82

KBenP medewerker Heleen Wink

Heleen Wink

Informatiebeheerder

heleen.wink@rws.nl

06 43 36 34 37

KBenP medewerker Henk Kloosterman

Henk Kloosterman

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Henny Mugge

Henny Mugge

Bedenker DigiTest | CTO EduSolutions

hennymugge@gmail.com

06 13949765

KBenP medewerker Huguette  Bannenberg

Huguette Bannenberg

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Ilse van Beelen

Ilse van Beelen

Junior Data Scientist/Engineer

ilse.vanbeelen@kbenp.nl

06-34364903

KBenP medewerker Irene Wynia

Irene Wynia

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Jan van Liere

Jan van Liere

Relatiemanager

jan.vanliere@kbenp.nl

06 - 43 36 34 15

KBenP medewerker Jan Booi

Jan Booi

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Jan de Vries

Jan de Vries

New Business Developer

jan.devries@kbenp.nl

06 36510490

KBenP medewerker Jasper Duizendstra

Jasper Duizendstra

Google Workspace Expert Developer

jasper.duizendstra@g-workplace.com

06 - 29 38 40 04

KBenP medewerker Jelke Schippers

Jelke Schippers

Managing Partner SW-Development

jelke@smartshore.nl

030 - 320 09 21

KBenP medewerker Jelle van de Putte

Jelle van de Putte

Adviseur Digitale Overheid

jelle.vandeputte@kbenp.nl

06 -38 69 09 11

KBenP medewerker Jeroen Esseveld

Jeroen Esseveld

Junior Data Scientist

info@kbenp.nl

KBenP medewerker John Smits

John Smits

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker John  Nelissen

John Nelissen

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Julia van Montfort

Julia van Montfort

Projectmanager

julia@ability.nl

KBenP medewerker Karla Vinke

Karla Vinke

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker KBenP Associates

KBenP Associates

info@kbenp.nl

070 - 300 06 84

KBenP medewerker Kees Koenen

Kees Koenen

Medeoprichter

kees.koenen@kbenp.nl

06 - 43 36 34 43

KBenP medewerker Kevin Otjes

Kevin Otjes

Managing Partner BI

kevin.otjes@kbenp.nl

06 - 42 53 31 33

KBenP medewerker Kevin Ciolina

Kevin Ciolina

Support Specialist

kevin.ciolina@g-workplace.com

06 - 38 16 30 92

KBenP medewerker Kevin van Hoeijen

Kevin van Hoeijen

Lead Developer

kevin@smartshore.nl

KBenP medewerker Kjeld Soppe

Kjeld Soppe

Adviseur Digitale Overheid

kjeld.soppe@kbenp.nl

06 - 38 69 09 05

KBenP medewerker Klaske Schep

Klaske Schep

Adviseur Digitale Overheid

klaske.schep@kbenp.nl

06 - 38 69 09 10

KBenP medewerker Lennard Kruseman

Lennard Kruseman

UX Designer

lennard@ability.nl

06 - 33 76 91 89

KBenP medewerker Leonoor Hamers

Leonoor Hamers

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Liesbeth 't Hart

Liesbeth 't Hart

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Lindsay van Kreel

Lindsay van Kreel

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Lisanne Passa

Lisanne Passa

Collectiebeheerder

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Lobke Westra

Lobke Westra

Senior Adviseur Digitale Overheid

lobke.westra@kbenp.nl

0628244423

KBenP medewerker Loïs Timmer

Loïs Timmer

Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Luke Bergwerff

Luke Bergwerff

Data Scientist/Data Engineer

luke.bergwerff@kbenp.nl

06 - 45 45 72 85

KBenP medewerker Maikel Sheoratan

Maikel Sheoratan

Business Consultant Fairpoint

maikel.sheoratan@fairpoint.coop

06 - 29 02 13 31

KBenP medewerker Marcel Aldewereld

Marcel Aldewereld

Sales Manager

marcel.aldewereld@kbenp.nl

06 - 51 86 76 67

KBenP medewerker Marcel Prot

Marcel Prot

Docent

marcel.prot@kbenp.nl

06 - 43 36 34 23

KBenP medewerker Marga Passau-Visser

Marga Passau-Visser

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marijke Jonker

Marijke Jonker

Financieel-administratief medewerker

marijke.jonker@kbenp.nl

06 - 16 95 09 06

KBenP medewerker Marius van Vlijmen

Marius van Vlijmen

Principal Consultant

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Mark Wendrich

Mark Wendrich

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marlies Hepsakker

Marlies Hepsakker

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Marten de Vries

Marten de Vries

Adviseur BI

marten.de.vries@kbenp.nl

06 - 29 02 12 48

KBenP medewerker Menno Goosen

Menno Goosen

Hoofdredacteur Bibliotheekblad

menno.goosen@bibliotheekblad.nl

KBenP medewerker Michelle Ploeg

Michelle Ploeg

Recruiter

michelle.ploeg@kbenp.nl

06 - 34 12 13 44

KBenP medewerker Michiel  Kegge

Michiel Kegge

Projectlead SW-Development

michiel@smartshore.nl

KBenP medewerker Michiel

Michiel

Informatiebeheerder

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Mike Timmers

Mike Timmers

BI specialist

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Mila Rosendaal

Mila Rosendaal

Informatiebeheerder

mila.rosendaal@rws.nl

0683898382

KBenP medewerker Mitchell  van der Woude

Mitchell van der Woude

Frontend Developer

mitchell@smartshore.nl

KBenP medewerker Monique van Rijn

Monique van Rijn

Online Marketeer

monique.vanrijn@kbenp.nl

06 - 39 84 53 67

KBenP medewerker Naomi Fecunda

Naomi Fecunda

Managing Consultant

naomi.fecunda@kbenp.nl

06 – 43 36 34 26

KBenP medewerker Nathan Stittelaar

Nathan Stittelaar

Google Workspace Consultant

nathan.stittelaar@g-workplace.com

06 - 43 36 34 11

KBenP medewerker Niels Nanninga

Niels Nanninga

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Niels Holtkamp

Niels Holtkamp

Trainee Informatie Management

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Niels van Acker

Niels van Acker

Google Workspace Specialist

niels.van.acker@g-workplace.com

06 28 03 47 33

KBenP medewerker Nina  van Heuveln

Nina van Heuveln

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Patrick  Groenendijk

Patrick Groenendijk

Consultant

Patrick.Groenendijk@g-workplace.com

06 12213131

KBenP medewerker Paul Baak

Paul Baak

Algemeen Directeur

paul.baak@kbenp.nl

06 – 43 36 34 22

KBenP medewerker Peter van Veen

Peter van Veen

Technical Lead

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Peter Hoen

Peter Hoen

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Peter Kolk

Peter Kolk

Cloud Engineer

Peter.kolk@kbenp.nl

06 16205822

KBenP medewerker Phil Thain

Phil Thain

Google Workspace developer

phil.thain@g-workplace.com

06 - 27 31 27 34

KBenP medewerker Prashant Bindesrisingh

Prashant Bindesrisingh

Informatieanalist

prashant.bindesrisingh@kbenp.nl

KBenP medewerker Rajin Roopram

Rajin Roopram

Accountmanager

rajin.roopram@kbenp.nl

06 - 15 20 17 24

KBenP medewerker Ralph Kersten

Ralph Kersten

Google Workspace Developer

ralph.kersten@g-workplace.com

06 - 51 52 43 46

KBenP medewerker Raúl Kinkelaar

Raúl Kinkelaar

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Remi Zonnenberg

Remi Zonnenberg

Medewerker Tenderdesk

remi.zonnenberg@kbenp.nl

0655067228

KBenP medewerker Remko Mantel

Remko Mantel

Projectmanager

remko@smartshore.nl

06 - 15 37 16 01

KBenP medewerker Renske Hoving

Renske Hoving

Onderwijsdeskundige

renske.hoving@g-workplace.com

06 42715387

KBenP medewerker Rinske Kluiwstra

Rinske Kluiwstra

Financieel-administratief medewerker

rinske.kluiwstra@g-workplace.com

06 - 38 16 41 39

KBenP medewerker Rob  Doornbos

Rob Doornbos

Google Workspace Developer  

rob.doornbos@g-workplace.com

06 - 53 70 38 99

KBenP medewerker Rob Arentsen

Rob Arentsen

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Roel Peels

Roel Peels

Principal Consultant SAFe

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Rogier Cazemier

Rogier Cazemier

Senior Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Rogier Post

Rogier Post

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Ronny Rustveld

Ronny Rustveld

BI specialist

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Ruud Veltmeijer

Ruud Veltmeijer

Interim Manager

info@kbenp.nl

KBenP medewerker RWS Team

RWS Team

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Shaafi  Kaja Kamaludeen

Shaafi Kaja Kamaludeen

Data Scientist

shaafi.kaja@kbenp.nl

06 - 43 36 34 18

KBenP medewerker Sven Blom

Sven Blom

Managing Partner Digitale Overheid

sven.blom@kbenp.nl

06 - 43 36 34 21

KBenP medewerker Team Development

Team Development

info@kbenp.nl

070 - 300 06 84

KBenP medewerker Theo Verbeij

Theo Verbeij

Directeur Opleidingen

theo.verbeij@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 00

KBenP medewerker Thijs Koster

Thijs Koster

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Thomas Baak

Thomas Baak

Business Developer

thomas.baak@kbenp.nl

06 - 14 92 14 89

KBenP medewerker Thomas van Nispenrode

Thomas van Nispenrode

Business Developer en Projectleider

thomas@smartshore.nl

06 13201261

KBenP medewerker Tineke Molenaar

Tineke Molenaar

Collectieregistrator

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Ton van Bedaf

Ton van Bedaf

Adviseur Reekx

06 - 83 17 68 76

KBenP medewerker Trudi  Barth

Trudi Barth

Informatieprofessional

trudi.barth@kbenp.nl

06 - 43 36 34 12

KBenP medewerker Vera Smeets

Vera Smeets

Cultureel en Corporate Erfgoed Specialist

vera.smeets@reekx.nl

06 - 21 92 92 11

KBenP medewerker Vera Koot

Vera Koot

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Wielerploeg KBenP

Wielerploeg KBenP

KBenP medewerker Wilma Paalvast

Wilma Paalvast

Adviseur

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Wim Kuiper

Wim Kuiper

Controller

wim.kuiper@goopleidingen.nl

06 - 43 36 34 03

KBenP medewerker Wim Vogel

Wim Vogel

Informatieprofessional

info@kbenp.nl

KBenP medewerker Wouter Huijzendveld

Wouter Huijzendveld

Senior Adviseur

wouter.huijzendveld@kbenp.nl

06-10395935

KBenP medewerker Wouter van Zijtveld

Wouter van Zijtveld

Accountmanager

wouter.van.zijtveld@g-workplace.com

06 - 43 01 17 90